Архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння напередодні Богоявлення у кафедральному соборі Луцька

18 січня 2020 року, напередодні свята Богоявлення, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

За богослужбовим уставом всенічне бдіння у Різдвяний і Хрещенський святвечір складається з великого повечір’я, літії з освяченням хлібів, святкової утрені з полієлеєм та 1-го часу.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прес-секретар єпархіального управління протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Під час читання кафізм архіпастир дав благословення на носіння підрясника Віталію Купчинському.

Завтра, у день свята Богоявлення, архієпископ Нафанаїл очолить Божественну літургію та звершить велике освячення води у кафедральному соборі Луцька.

Початок богослужіння о 9:00.