Архієпископ Нафанаїл привітав настоятеля кафедрального собору Луцька протоієрея Володимира Яцишина з 30-літнім ювілеєм священницької хіротонії

2 грудня 2019 року, у день пам’яті преподобного Варлаама Печерського, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської, настоятель якого, саме в цей день відзначає 30-літній ювілей священницької хіротонії.

У цей день архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), прес-секретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького районного округу протоієрей Петро Приступа, завідуючий  канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході, з благословення митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий Волинською єпархією нагородив настоятеля кафедрального собору Луцька протоієрея Володимира Яцишина орденом апостола Іоанна Богослова.

Також, на честь 50-літнього ювілею від дня народження, прес-секретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко був нагороджений орденом преподобного Нестора Літописця.

Медаллю “Волинської ікони Божої Матері” був нагороджений благодійник Волинської єпархії та храму Всіх Святих землі Волинської Олександр Пенкаля.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

По завершенні Літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Звернувшись з вітальним словом, архіпастир побажав протоієрею Володимиру, щоб ті 30 років священницького служіння біля Престолу Божого, повертались сторицею у благословенні Господньому та щоб Воскреслий Христос Бог благословив й надалі проповідувати слово Євангельської істини та продовжувати бути достойним прикладом істинного пастиря Церкви Христової.

Також, владика привітав з 50-літнім ювілеєм від дня народження прес-секретаря єпархії протоієрея Віктора Аніпко та побажав й надалі трудитись на благо Господньої Церкви.

У свою чергу, ювіляр та настоятель кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин щиро подякував архіпастирю, собору духовенства та всім присутнім за щирі слова привітань і попрохав у владики благословення й надалі трудитись во славу Христової Церкви.