Всенічне бдіння архієрейським чином напередодні 24-ї Неділі після П’ятидесятниці

30 листопада 2019 року, напередодні 24-ї Неділі після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), прес-секретар єпархіального управління протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики кафедрального собору.

Нагадаємо, що завтра архієпископ Нафанаїл очолить пізню Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Початок богослужіння о 9:00.