Перше Престольне свято православної громади села Раків Ліс

30 вересня 2019 року, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, в тимчасовому православному храмі-скинії села Раків Ліс відбулося урочисте соборне богослужіння з нагоди першого Престольного свята місцевої церковної громади православних вірян –  вірних Української Православної Церкви під предстоятельським омофором Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського і всієї України.

Служіння Божественної Літургії очолив благочинний Камінь-Каширського округу протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили запрошені настоятелем протоієреєм Ростиславом Сіжуком священнослужителі, серед котрих благочинний Михнівського округу протоієрей Володимир Новосад.

Завершились богослужбові урочистості Хресною ходою до місця будівництва нового храму на честь Святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії.

Звертаючись до присутніх прихожан та гостей свята зі словом проповіді, отець Стефан закликав усіх до посильної духовної праці задля розвитку найголовніших християнських чеснот – віри, надії та любові, примножуючи котрі, кожен християнин наповнює своє життя справжньою небесною мудрістю, котра відкриває людині Царство Боже, Яке є «Праведність і мир, і радість у Святому Дусі» (Рим.14:17).