Божественна літургія архієрейським чином у Свято-Покровському храмі Луцька

29 вересня 2019 року, у Неділю після Воздвиження, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Аліпій (Сапіга) та клірики Свято-Покровського храму.

Під час Літургії була виголошена посилена молитва за мир в Україні та за єдність православного християнства.

По закінченні богослужіння керуючий Волинською єпархією звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді.

Архіпастир зауважив, якою має бути найбільша заповідь для православного християнина. Адже відповідь дає сам Христос. Любов до Бога та любов до ближнього є основою Христової Церкви. І ця основа має перебувати постійно на першому місці у шляху, який ми прокладаємо до спасіння нашої душі.