Божественна літургія та священницька хіротонія у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці

8 вересня 2019 року, у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики кафедрального собору.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність Православної церкви.

Також, керуючий Волинською єпархією архієпископ Нафанаїл звершив священницьку хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії дияконом Ростиславом Петруком.

По завершенні богослужіння архіпастир звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, нагадуючи, які справжні цінності та скарби має збирати та зберігати у своїй душі істинний православний християнин.

По закінченні проповіді архієпископ Нафанаїл привітав ієрея Ростислава зі священницькою хіротонією та побажав бути справжнім пастирем Церкви Христової, сумлінно молитись за увесь світ і завжди бути готовим до боротьби зі спокусами у цей нелегкий час випробувань для Православної Церкви.