Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл возведений у сан архієпископа. ОНОВЛЕНО

16-17 серпня 2019 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулися урочистості з нагоди Дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

На малому вході Божественної літургії на увагу до церковних заслуг єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл возведений  в сан архієпископа.

Указ Предстоятеля Церкви про нагородження зачитав Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій одягнув на архієпископа Нафанаїла чорний клобук з хрестом.

Також під час малого входу з уваги до архіпастирських трудів Предстоятель возвів у сан митрополита архієпископів: Джанкойського і Роздольненського Аліпія, Сєверодонецького і Старобільського Никодима, Львівського і Галицького Філарета, Ніжинського і Прилуцького Климента, Вінницького і Барського Варсонофія. В сан архієпископа возведені єпископи: Путивльський Антоній, Вознесенський і Первомайський Олексій, Олександрійський і Світловодський Боголєп.

Вірні чада Волинської єпархії щиро вітають свого Архіпастиря.