Священники Волинської єпархії відспівали новоспочилого учасника АТО

1 липня 2019 року, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського собором духовенства УПЦ був звершений Чин заупокійного відспівування новоспочилого учасника АТО Валентина Івановича Мельника 1964 р. н.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, богослужіння, котре супроводжував спів двох хорів – місцевого та міського храму Святого пророка Іллі, очолив благочинний протоієрей Стефан Михалюк.

В часі земного життя Валентин Іванович мав військове звання старшого лейтенанта, проходив службу в 131-му окремому розвідувальному батальйоні на посаді заступника командира роти з виховної роботи, був заступником голови ради правління громадської організації ветеранів АТО-ООС “Побратим”.

Отець благочинний, висловлюючи слова співчуття рідним, побратимам та всім, хто прийшов провести воїна Валентина в останню земну путь, закликав присутніх не забувати про його безсмертну душу в своїх молитвах.