Перебуваючи у Луцьку Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці “Кіровське чудо” почала посилено мироточити

28 червня 2019 року, в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської було звершено дві Божественні Літургії – нічну та ранкову.

Протоієрей Віталій, який опікується і супроводжує ікону, зазначив, що по приїзді до Луцька на Чудотворному образі почало з’являтись набагато більше мира, аніж зазвичай.

Пояснюючи даний факт, отець Віталій вказав на те, що інтенсивність мироточення залежить від щирості молитви та великої кількості молитовних звернень віруючих християн до Чудотворного образу.

Адже тільки за останню добу до ікони приклонились тисячі віруючих, які приходили зі своїми скорботами та проханнями.

Людський потік не припиняється. Як дорослі так і діти, продовжують йти до кафедрального собору для того щоб вознести свої молитви перед православною святинею.

Нагадаємо, що сьогодні о 17:00 розпочнеться Вечірнє богослужіння після якого буде звершений молебень до Пресвятої Богородиці.

Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці “Кіровське чудо” буде перебувати у храмі Всіх Святих землі Волинської до 20:00.