Зустріч випускників ВДС 2004 року

19 червня 2019 року, у Свято-Покровському храмі, для звершення Божественної Літургії зібрались випускники ВДС 2004 року.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі, очолив архімандрит Аліпій (Сапіга), йому співслужив сонм священників – випускників 2004 року.

Богослужіння співав хор випускниць регентського відділення ВДС цього ж року, багато з яких є матушками.

Після Літургії відбувся і подячний Молебень.

Випускники ВДС щиро дякували за теплий прийом та можливість звершити соборну літургію у річницю їхнього випуску та побажали викладачам мудрості, наснаги й Божого благословення у важкому покликанні – навчанні молодих юнаків основам Православної віри.

Також, випускники 2004 року, завітали на прийом до керуючого Волинською єпархією, єпископа Нафанаїла, де ще раз принесли щиру подяку за можливість соборно звершити богослужіння у рідних храмах студентського життя.

У свою чергу, архіпастир побажав випускникам-ювілярам постійно прохати у Господа мудрості, сміливості та любові. Щоб у цей, нелегкий час випробувань, кожен залишався справжнім пастирем Церкви Христової.