20-літній ювілей Свято-Миколаївського храму села Колодії Маневицького благочиння

18 червня 2019 року, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у селі Колодії, Маневицького благочиння на честь 20-літнього ювілею освячення місцевого Свято-Миколаївського храму.

Його Преосвященству співслужили благочинний Маневицького округу, протоієрей Тарас Огородник, настоятель храму, протоієрей Георгій Приведенець, настоятель Свято-Покровського храму Луцька, архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії, архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

Під час Літургії єпископ Нафанаїл відзначив настоятеля місцевого храму, протоієрея Георгія високою церковною нагородою – наперсним хрестом з прикрасами.

Також, керуючий Волинською єпархією звершив чин освячення дзвонів, які, за давньою християнською традицією будуть скликати православних християн на молитву.

Наприкінці богослужіння, архіпастир вручив єпархіальні грамоти активним прихожанам та місцевому хору Свято-Миколаївського храму й побажав завжди оберігати, піклуватись і ставитись з пошаною до дому Божого, у якому вже два десятки років звершується найбільша жертва у світі – Божественна Літургія. Та пам’ятати, що храм без любові, людей та молитви – просто, гарна споруда, а храм, де панує любов, віра та надія, де збираються люди з єдиними устами та серцем – це Дім Божий, який буде своєрідним ковчегом спасіння для усіх православних християн.

У свою чергу, протоієрей Георгій подякував єпископу за візит, спільну Літургію, освячення дзвонів й мудрі слова настанови та попрохав завжди згадувати Свято-Миколаївську громаду села Колодії у своїх молитвах.