Як моляться гонимі християни у селі Тельчі

19 травня 2019 року, керуючий Волинською єпархією побував у домовому храмі православної громади Трьох Святителів у селі Тельчі, Колківського благочиння.

Нагадаємо, що 1 лютого група активістів переходу до ПЦУ, попри заперечення настоятеля місцевої громади УПЦ, зрізала замки з храму Трьох святителів та незаконно заволоділа ним.

Майже чотири місяці минуло з тих страшних подій, коли храм було захоплено. Але християнський дух захопити не вдалось. Й нині, настоятель храму, священик Віталій Іванків продовжує звершувати богослужіння у домовому храмі та вести вірну православну громаду тернистим шляхом до спасіння.

Оглянувши “храмову хатинку”, владика підбадьорив настоятеля та прихожан, закликавши на них Боже благословення.

Згадавши, як розпинали Христа та гнали Православну віру, архіпастир наголосив, що наша Церква завжди була гонимою, але ніхто, ніколи Її не здолає, тому що з нами Бог.

У свою чергу, настоятель з громадою були дуже зворушені та вдячні єпископу Нафанаїлу за архіпастирську молитву та підтримку у нелегкий час випробувань.