Свято-Благовіщенська громада УПЦ села Раків Ліс молилась на подвір’ї храму

23-24 лютого 2019 року православна громада села Раків Ліс Камінь-Каширського району збиралась на молитву на подвір’ї свого храму, котрий залишається заблокованим через спробу релігійного розколу серед мешканців.

В суботу віряни зібрались, щоб разом з недавно призначеним настоятелем протоієреєм Ростиславом Сіжуком помолитись під час Всенічного бдіння. Для престолу люди приготували намет; велика кількість віруючих зібралась просто неба.

Зранку 24 лютого громада знову молилась на подвір’ї під час Божественної літургії.

Нагадаємо, попередній настоятель протоієрей Миколай Смолярчук був заборонений у служінні через перехід у розкол; значна частина вірян залишилась з другим священиком, котрий після указу про заборону був призначений на його місце та очолив громаду у складний час випробування.