Перша неділя після захоплення храму: віруючі УПЦ села Жидичин зібрались на молитву в будинок настоятеля

24 лютого 2019 року Свято-Миколаївська громада УПЦ села Жидичин Ківерцівського благочиння Волинської єпархії зібралась на Божественну літургію в будинку свого настоятеля протоієрея Володимира Гелети. Всього у цей день в домовому храмі молилось близько 200 чоловік, разом з настоятелем Богослужіння звершував його син, другий клірик храму ієрей Роман Гелета.

Нагадаємо, Свято-Миколаївський храм УПЦ села Жидичин став об’єктом рейдерського захоплення двома днями раніше. Рейдери, очолювані представниками Київського патріархату, зрізали замки з дверей храму та заволоділи ним. Громада, котра перед тим висловила на приходських зборах своє бажання зберегти юрисдикцію УПЦ та не переходити у жодні нові створені релігійні структури, була відсторонена від храму силовими методами. При цьому постраждали дружини священнослужителів – матушка Лілія та матушка Олена Гелети.