Святкове дійство на честь святого Миколая у православній громаді села Карпилівка

19 грудня у храмі святих апостолів Петра і Павла села Карпилівка відбулося  урочисте дійство до дня пам’яті святого Миколая. Свято розпочалося з молебня Божому угоднику і продовжилося вітальними виступами дітей недільної школи. Про це повідомляє сторінка Ківерцівської округи Волинської єпархії УПЦ.

Прихожанам малеча продемонструвала красиві та повчальні сценки і пісні.

У пастирському слові настоятель храму отець Олександр Шинкарук підсумував значення цього свята: «Добро завжди перемагає зло. Згадуючи святого, намагаймося наслідувати його у постійній внутрішній потребі творити добро нашим ближнім. І якщо це нам вдається хоча б трішки, світ навколо нас обов’язково зміниться на краще».

Священик також подякував вчителям недільної школи на чолі з Оксаною Тарасюк і їхнім вихованцям за прекрасне свято. Слід зауважити, що малеча готувалася до цього дня заздалегідь, працюючи над листами до чудотворця.

На завершення всім дітям та прихожанам вручили дарунки на честь святого Миколая від благодійників, організаторам та учасникам проспівали «Многая літа».