Єпископ Нафанаїл звершив Всенічне бдіння у Петро-Павлівському храмі Луцька

11 липня, напередодні дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Всенічне бдіння у Петро-Павлівському храмі міста Луцька. Храм, який освячено на честь апостолів Петра і Павла, вже наступного дня святкуватиме своє престольне свято. Саме з цієї нагоди за Богослужінням молились десятки священнослужителів та сотні мешканців міста Луцька.

Під час відправи архіпастир звернувся до присутніх з проповіддю, в якій відзначив подвиг апостолів Петра і Павла, поставивши цих визначних проповідників Слова Божого у приклад всім віруючим людям. В кінці служби настоятель храму протоієрей Богдан Линник та парафіяни виголосили вдячність владиці Нафанаїлу за візит та турботу.