Керуючий єпархією відвідав православну громаду села Озерце

7 червня 2018 року, в день пам’яті Різдва святого славного пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Свято-Покровську православну громаду села Озерце Ківерцівського благочиння. Разом з архіпастирем радість спільної молитви у Свято-Покровському храмі прибули розділити клірики  місцевого та сусідніх благочинь на чолі з протоієреєм Олександром Кондратюком та настоятелем парафії священиком Михаїлом Босаком.

В часі відправи владика Нафанаїл відзначив настоятеля Свято-Покровського храму села Озерце правом носіння палиці за Богослужінням. Також цього дня нагородили золотим наперсним хрестом настоятелем сусіднього Свято-Георгіївського храму села Кульчин священика Олександра Шмигаля.

Наприкінці Богослужіння архіпастир відзначив труди настоятеля та прихожан храму, завдячуючи яким, Божий дім перебуває у гідному стані. У свою чергу настоятель та парафіяни подякували архіпастирю за візит.