Керуючий єпархією відвідав православну парафію села Підгайці

30 квітня керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Олексанро-Невську парафію села Підгайці Луцького міського благочиння. Цими днями місцевому храму на честь святого благовірного князя Олександра Невського виповнилось 150 років. З цієї нагоди владика Нафанаїл звершив Божественну літургію. Владиці співслужили благочинний Луцької міської округи протоієрей Володимир Літвенчук, настоятель храму протоієрей Дмитро Григорчук та гості у священному сані. 

В часі Богослужіння єпископ Нафанаїл освятив в Олександро-Невському храмі села Підгайці нововстановлений престол та нагородив за понесені труди настоятеля храму протоієрея Дмитра Григорчука правом носіння хреста з прикрасами. За Літургією також було піднесено сугубу молитву про мир в Україні. 

На завершення святкувань владика Нафанаїл привітав настоятеля та парафіян зі славетним ювілеєм. Відзначивши труди громади заради збереження храму, архієрей побажав Божого супроводу та наснаги на подальші звершення. У свою чергу отець Дмитро подякував владиці за візит та радість Богослужіння. 

Переглядів: 771

 
 
 
Перейти до панелі інструментів