Керуючий Волинською єпархією УПЦ освятив хрести для Свято-Воскресенського храму Луцька

12 червня 2018 року єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив два купольні хрести, які в цей день з молитвою урочисто встановили на Свято-Воскресенському храмі в обласному центрі.

У супроводі кліриків Луцького міського благочиння архіпастир звершив чин освячення та благословив присутню громаду, чиєю працею наближається до завершення будівництво нового храму Божого.

Настоятель громади протоієрей Іоанн Сургент подякував владиці за молитву та освячення хрестів, котрі відсьогодні прикрашатимуть Свято-Воскресенський храм. Будівля вже практично завершена, донедавна громада молилась у тимчасовому приміщенні відомчого гуртожитку, котрий розташований неподалік місця будівництва.