У неділю другу після П’ятидесятниці єпископ Нафанаїл звершив Богослужіння у храмі на честь апостола Андрія Первозванного у Луцьку

10 червня, у другу неділю після П’ятидесятниці, коли Православна Церква вшановує пам’ять всіх святих землі Руської, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у нижньому храмі Кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської – на честь апостола Андрія Первозванного. Архіпастирю співслужили клірики храму на чолі з настоятелем протоієреєм Володимиром Яцишиним. Цього дня до храму завітали сотні лучан, аби помолитись за недільною Літургією.

З нагоди вшанування всіх святих землі Руської, пам’ять яких випадає саме на другу неділю після Трійці, владика Нафанаїл виголосив проповідь, в якій відмітив важливість подвигу вшановуваних святих для всіх земель колишньої Київської Русі. Це пов’язано з тим, що серед всіх святих землі Руської, є подвижники з України, Росії, Білорусі, Польщі та інших країн.

Наприкінці відправи владика привітав усіх зі святом та благословив охочих на подальші духовні звершення.