Єпископ Нафанаїл відвідав парафію села Городок Маневицького благочиння

5 червня 2018 року керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл відвідав православну громаду села Городок Маневицького благочиння. У цей день парафіяни відзначили 18-ту річницю свого храму, освяченого на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Разом з владикою Нафанаїлом на парафію прибули численні священнослужителі єпархії, а також хор студентів Волинської духовної семінарії. Високоповажні гості привітали громаду зі святковою нагодою помолитись у їхньому храмі, відбудованому, з Божою допомогою, працею вірних Церкви Христової.

У цей день єпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію в Свято-Різдво-Богородичному храмі села Городок. Владиці співслужили священики єпархії, за службою Божою співали хористи – студенти семінарії. Архіпастир також нагородив настоятеля, протоієрея Іоанна Шворака, правом носити хрест з прикрасами, і відзначив церковною грамотою одного з активних парафіян.

Настоятель громади разом з паствою подякував єпископу Нафанаїлу за архіпастирський візит та молитви у цей пам’ятний святковий день.

Переглядів: 829

 
 
 
Перейти до панелі інструментів