У Свято-Покровському храмі Луцька зібрались випускники ВДС 1998 року

31 травня 2018 року в Луцьку відбулась зустріч священнослужителів – колишніх однокурсників, випускників Волинської духовної семінарії 1998 року. У цей день вони зібрались у Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька, щоб разом звершити Божественну літургію.

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, Богослужіння очолив архімандрит Аліпій (Сапіга), йому співслужили священнослужителі Волинської духовної семінарії, які завершили своє навчання в духовній школі у 1998 році. Своє благословення і вітання випускникам передав єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Під час служби Божої була піднесена сугуба молитва за спокій душ митрополита Волинського і Луцького Ніфонта (+2017), котрий керував Волинською єпархією, коли навчались ці священики, почесного ректора ВДС протоієрея Петра Влодека (+2017), а також протоієреїв Володимира Ганжука, Адама Бровчука, Валентина Негоди, Никанора Шимка. Пізніше священики відвідали могилу спочилого «отця ректора» – протоієрея Петра Влодека.