Вулицями Луцька пройшла Хресна хода з іконою святих Жінок Мироносиць

22 квітня, недільного дня, коли Православна Церква вшановує пам’ять святих рівноапостольних Жінок Мироносиць, вулицями міста Луцька відбулась Хресна хода з іконою на честь цих святих. Дійство очолив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. У супроводі десятків священнослужителів та тисяч віруючих людей ікона на честь святих Жінок Мироносиць, написана на святій горі Афон, була пронесена від Свято-Покровського храму у Старому місті до тимчасового приміщення Кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської у мікрорайоні “33-й квартал”.

Загальна відстань, яку пройшли хрестоходці з іконою святих Жінок Мироносиць, склала близько 6 кілометрів. Увесь шлях духовенство та віряни молились та співали Пасхальні богослужбові піснеспіви. Дійшовши до Театрального майдану у центрі Луцька, молільники зупинились перед пам’ятним стендом Героїв Небесної Сотні, де звершили заупокійну молитву за спочилих.

Дійшовши до Кафедрального собору, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звернувся до духовенства і віруючих людей, подякувавши їм за подвиг молитви та прояв віри в часі Хресної ходи. Окремо архієрей привітав усіх представниць жіночої статі, для яких цей день є особливим. Опісля цього кожен мав змогу звернутись з молитвами до святих рівноапостольних Жінок Мироносиць перед іконою, яка відтепер постійно перебуватиме у храмі Всіх Святих Землі Волинської.  

Переглядів: 1386

 
 
 
Перейти до панелі інструментів