У Світлу Суботу керуючий єпархією звершив Літургію у храмі при Волинській духовній семінарії

14 квітня, у Світлу Суботу, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у храмі на честь святих рівноапостольних Мефодія і Кирила при Волинській духовній семінарії. Ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), викладачі та студенти духовної школи радо вітали архіпастиря у стінах навчального закладу.

Протягом Літургії владика відзначив церковними нагородами кліриків семінарського храму. Викладач Гомілетики протоієрей Іоанн Нідзельський був відзначений наперсним хрестом з прикрасами. Разом з цим, архієрей нагородив золотим наперсним хрестом викладача ВДС священика Павла Чамахуда.

Наприкінці Богослужіння архіпастир привітав студентів та викладачів зі світлим Христовим Воскресінням.