У Світлий Четвер єпископ Нафанаїл відвідав Свято-Троїцький жіночий монастир села Старосілля

13 квітня, у Світлий Четвер, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Свято-Троїцький жіночий монастир села Старосілля. Разом з архієреєм молились священнослужителі єпархії, сестри обителі на чолі з ігуменією Софією та прихожани монастиря.

В часі Божественної літургії владика відзначив священнослужителів монастиря черговими церковними нагородами. Архімандрит Ігнатій був нагороджений правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими Вратами до Херувимської пісні. Ієромонах Іоанн (Контура) був нагороджений правом носіння наперсного хреста з прикрасами. Ієромонах Веніамін (Сімонов) був відзначений золотим наперсним хрестом відповідно.

Після Богослужіння владика Нафанаїл привітав ігуменію, кліриків та сестер монастиря з Пасхою Христовою і побажав їм невпинної радості Воскресіння Христового.