Керуючий єпархією рукоположив у священика випускника ВДС і КДА

19 листопада 2017 року єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Свято-Іллінську парафію міста Луцька, яка святкувала десятиліття свого храму. У цю неділю архіпастир звершив Божественну літургію та привітав віруючих Свято-Іллінської громади, а також подякував парафіянам за доглянутий храм, котрий є справжньою окрасою та духовним домом для цього мікрорайону міста.

За Богослужінням владика Нафанаїл звершив священницьку хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії та Київської духовної академії дияконом Павлом Чамахудом. Зважаючи на активну працю отця Павла на благо святої Церкви, в часі руко положення його було відзначено правом носіння набедреника і камилавки.

З нагоди урочистого ювілею єпископ також відзначив активних парафіян церковними орденами і медалями. У свою чергу, присутні віряни та клірики храму подякували владиці за звершену службу Божу та подарували ікону в пам’ять про цей святковий день.