Єпископ Нафанаїл відвідав парафію села Садів у день престольного свята

4 листопада 2017 року керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у храмі Казанської ікони Божої Матері, що у селі Садів Луцького районного благочиння. На честь престольного свята громаду вітали численні гості – духовенство та віряни, котрі молились разом з архіпастирем.

За Богослужінням настоятель храму протоієрей Володимир Мелесь був нагороджений правом носіння хреста з прикрасами та митрою. Разом з ним отримав нагороду і настоятель храму святителя Стефана, що у селищі Торчин, протоієрей Анатолій Ткачук, котрого удостоїли правом носіння митри.

А священнослужителя Свято-Михайлівського храму села Білосток Луцького районного благочиння ієрея Володимира Андрійчука владика нагородив золотим наперсним хрестом.

Разом з духовенством єпископ Нафанаїл відзначив також і найбільш активних парафіян місцевої громади. Вони отримали ордени та благословенні грамоти від керуючого Волинською єпархією.