Керуючий єпархією звершив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі села Воротнів

15 вересня керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Свято-Успенський храм села Воротнів Луцького районного благочиння, де звершив Божественну літургію. Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Михаїл Росоловський, благочинний Луцького районного округу протоієрей Петро Приступа, священнослужителі з Волинської та інших єпархій Української Православної Церкви.

Свято-Успенський храм села Воротнів є перлиною Луцького районного благочиння. Настоятель парафії, не покладаючи рук трудиться над його благоустроєм. Зважаючи на це, під час Богослужіння, єпископ Нафанаїл відзначив отця Михаїла Росоловського правом носіння наперсного хреста з прикрасами.

Наприкінці Літургії, владика Нафанаїл подякував настоятелю і парафіянам за понесені труди. Найбільш ревних парафіян Свято-Успенського храму села Воротнів було нагороджено єпархіальними відзнаками – медалями “Волинської ікони Божої Матері”.