Служіння архієрея: владика Нафанаїл відвідав храм УПЦ у селі Карпилівка

9 липня 2017 року керуючий Волинською єпархією УПЦ Преосвященніший Нафанаїл, єпископ Волинський і Луцький, відвідав з архіпастирським візитом Свято-Петро-Павлівську громаду села Карпилівка Ківерцівського благочиння.

Владика Нафанаїл звершив Божественну літургію, у співслужінні священиків округи та настоятелем місцевого храму священиком Олександром Шинкаруком. Під час богослужіння керуючий єпархією освятив розписи в місцевому храмі.

За кілька днів карпилівська православна громада відзначатиме храмове свято, у день, коли уся православна спільнота вшановуватиме святих апостолів Петра і Павла.

Готуючись до урочистого молитовного святкування, цього дня прихожани храму стали свідками важливої події. В часі Літургії була звершена дияконська хіротонія над випускником Волинської духовної семінарії Сміттюхом Іваном.