Владика Нафанаїл звершив Богослужіння на парафії у селі Цміни Маневицького району

13 травня, керуючий Волинською єпархією Української Православної Церкви єпископ Нафанаїл звершив Богослужіння у Свято-Миколаївському храмі села Цміни Маневицького благочиння.

Архієрейська служба тривала на приході з нагоди двадцятиріччя з дня відкриття та освячення храму; цього дня були освячені церковні дзвони.

По завершенні служби Божої владика звернувся з архіпастирською проповіддю та привітанням зі святом до присутніх вірян і їхнього духовного наставника, настоятеля Свято-Миколаївського храму священика Василя Білітюка. Адже за ці роки, що минули від початку будівництва спільного молитовного Дому для громади, парафіяни та духовенство своєю працею і молитвами звершили велике досягнення во славу Божу. Для тих, хто найбільше допомагав у розбудові храму, були підготовлені подячні грамоти.

Цього дня єпископ Нафанаїл вручив церковні нагороди священнослужителям:

Наперсний хрест з прикрасами – протоієрею Василю Поповичу (село Галузія);

Палицю – протоієрею Михаїлу Семещуку (села Градиськ, Нова Руда);

Золотий наперсний хрест – настоятелю храму села Цміни, священику Василю Білітюку;

Золотий наперсний хрест – священику Миколі Калушу (село Карасин);

Камілавку – священику Віктору Жируну (село Козлиничі).