Єпископ Нафанаїл привітав громаду села Дорогиничі з 20-ю річницею з дня відкриття храму

8 травня у селі Дорогиничі Локачинського району урочисто відзначили двадцять років відтоді, як зусиллями громади на цьому приході постав новий храм. У святковий день парафіян та настоятеля вітав керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

З цієї нагоди настоятель Свято-Іовського храму протоієрей Анатолій Давнюк був нагороджений хрестом з прикрасами. А владика Нафанаїл звернувся до присутніх з вітальним словом, у якому подякував вірянам за сумлінну працю і їхній внесок у розбудову Православної Церкви, адже усі основні роботи люди робили власноруч, прикрасивши храм у славу Божу.

Храм на честь преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського, є справжньою окрасою цієї округи, пам’яткою людській праці і щирій вірі.