В Волинській єпархії відзначили Всесвітній день православної молоді

Молодіжні об’єднання Волинської єпархії Української Православної Церкви стали учасниками святкової програми на честь Дня православної молоді. 16 лютого у Луцьку зібрались найактивніші представники «молодіжок» благочинь Волинської єпархії та їхні наставники – священнослужителі, котрі вже багато років поспіль курують молодіжний сектор та залучають віруючу молодь до соціальних програм.

День православної молоді відзначається у світі, починаючи з 1953 року. Роком раніше, у 1952, у Франції провели Першу Генеральну асамблею Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос», від якої і почалася діяльність цієї суспільно-церковної організації. Її головною метою було служіння Церкві, а також налагодження контактів між представниками молодого віруючого покоління різних держав.

Сьогодні до цього руху залучені молоді віряни з понад сорока країн, які об’єднані у понад сто організацій. 15 лютого ці люди зустрічаються зі священиками, проводять соціальні та культурні заходи, обговорюють проблеми ставлення молодих людей до Православ’я.

 У складі Волинської єпархії УПЦ діють п’ятнадцять таких організацій. Їх об’єднують різні цілі та напрямки діяльності, однак над усіма ними – Віра та прагнення нести людям радість та любов.

Цього дня у програмі була участь гостей у Божественній Літургії з роз’ясненнями священика, а також спортивні розваги і спільний концерт, у котрому, окрім аматорських номерів, наприкінці вечора звучав спів професійних церковних хорів.

На завершення ведучі подякували усім, хто доклав свою частку до програми, а також привітали зі спільною річницею хіротонії голову єпархіального Молодіжного відділу ієромонаха Іллю (Вишневського) та клірика Свято-Петро-Павлівського храму Луцька Віктора Мартинюка, котрий разом з отцем Іллею активно працює з волинськими православними «молодіжками».

Переглядів: 753

 
 
 
Перейти до панелі інструментів