Престольне свято і 205-річний ювілей храму Різдва Пресвятої Богородиці села Мала Глуша Любешівського районного благочиння

14463313_1642095662747127_2578858596181706057_n

Православний храм є місцем особливої присутності Бога на землі. З часу прийняття нашими предками Християнства, храми були тим місцями, де лунала молитва, де душа народна висловлювала свою любов до Бога, зростала у єдності Церкви Христової, стверджуючись у святій Православній вірі. Святі Отці і подвижники, богослови і церковні мислителі називають храм тим середовищем, де людина відновлює свій Божественний образ через поєднання із Христом-Спасителем. А поєднання це відбувається особливо у Таїнстві Причастя за Божественною Літургією.

Для православних вірних села Мала Глуша, що  на Любешівщині, вже 205 років таким осередком духовності є церква Різдва Пресвятої Богородиці. Цього року, як раз на престольне свято храму 21 вересня і відзначався 205-річний ювілей храму.

Божественну Літургію, з благословення митрополита Волинського і луцького Ніфонта, в день ювілею і престольного свята храму очолив протоієрей Роман Горошко. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Іоанн Гаврилюк та сонм священнослужителів.

За богослужінням молилися багато вірян, і цей день світлого церковного торжества був воістину пасхальним.