Графік проведення УПЦ святкових заходів 27-28 липня у м. Києві

Пропонуємо Вашій увазі графік проведення Українською Православною Церквою святкових заходів 27-28 липня у місті Києві:

27 липня о 12:30 на Європейській площі столиці відбудеться урочиста зустріч двох Хресних ходів зі Сходу та Заходу України, які очолять намісники Лавр. Разом вони попрямують на Володимирську гірку.

О 13:00 на Володимирській гірці почнеться святковий молебень, який очолить Предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Онуфрій у співслужінні представників Помісних Церков світу. В урочистостях, також, візьмуть участь представники державної влади й уряду України та дипломатичного корпусу.

О 13:30 розпочнеться багатотисячна хресна хода з чудотворними іконами: від Володимирської гірки — до Києво-Печерської лаври.

Після прибуття хресної ходи до Києво-Печерської лаври біля Успенського собору, на площі, розпочнеться Всенічне бдіння.

28 липня о 09:00 на площі перед Успенським собором почнеться святкова Божественная літургія.

*******
Всіх запрошуємо прийняти участь в Хресній ході — ході миру, любові та молитви за Україну та в святкових богослужіннях.

Просимо до Володимирської гірки 27 липня прийти заздалегідь (до 11:00) та, задля безпеки, не брати з собою заборонених речей.