Зустріч випускників ВДС 2001 року: Божественна Літургія

Цього року Волинська духовна семінарія відзначила 220-річчя. За роки  існування цієї духовної школи з її стін вийшла  ціла плеяда пастирів і архіпастирів, які стали ревними служителями Святої Православної Церкви. З часу свого відновлення у 1990 році, Волинська духовна семінарія випустила багато священнослужителів, які у теперішній час несуть пастирське служіння, трудяться на ниві Христовій.

14 липня біля Престолу Свято-Покровського кафедрального храму для звершення Божественної Літургії зібрались священнослужителі – випускники ВДС 2001 року. Богослужіння очолив, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз.

За Літургією молився також почесний ректор ВДС протоієрей Петро Влодек.

Зі словом проповіді до вірних, що молилися у храмі, звернувся випускник ВДС 2001 року протоієрей Степан Стасюк. Він розповів про зміст та значення апостольського служіння.

Варто зауважити, що серед священнослужителів, які 15 років тому закінчили Волинську духовну семінарію – колишній ректор ВДС і теперішній проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик,  речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, а також голова єпархіального відділу по боротьбі із алкогольною загрозою та наркотичною залежністю і голова Волинського православного братства тверезості ім. святого праведного Іоанна Кронштадтського протоієрей Степан Ярема.

Священики – випускники 2001 року несуть нині пастирське служіння на парафіях різних єпархій Української Православної Церкви, а також на православних приходах в інших країнах.

Переглядів: 64

 
 
 
Перейти до панелі інструментів