Урочиста Всенічна під престольний празник Свято-Петропавлівського храму Луцька

12 липня Православна Церква відзначає пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла. На честь цих апостолів Христових освячений прекрасний луцький Свято-Петропавлівський храм. З нагоди «другої Пасхи» цієї церкви, святкову Всенічну ввечері 11 липня, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта очолив речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Богдан Линник, настоятель луцького храму ВСЗВ протоієрей Володимир Яцишин, який очолив Літію, та сонм священнослужителів.

Від імені митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла настоятеля протоієрея Богдана Линника та прихожан цього храму привітав речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Вітаючи отця-настоятеля  речник єпархії відмітив, що протоієрей Богдан Линник  успішно трудиться на посаді голови відразу двох єпархіальних відділів – «Церква і медицина» та Паломницької служби.