Молебень перед початком нового навчального року у недільній школі при Свято-Покровському кафедральному храмі

У неділю 6 вересня розпочався новий навчальний рік у недільній школі при Свято-Покровському кафедральному храмі. Молебень перед навчанням, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, у храмі святих Рівноапостольних Мефодія і Кирила ВДС відслужили ректор цього Волинської духовної семінарії (де власне і проходить навчальний процес недільної школи) протоієрей Рустик Капауз та директор недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі ієромонах Ілля (Вишневський).

За богослужінням молились учні недільної школи та їх батьки, а також вчителі, значна частина яких є семінаристами та студентами світських вишів, які є православними віруючими.

«Найпотрібніша наука – це наука про Бога. І тут, дорогі дітки, ви її здобуваєте, отож ці знання нехай будуть підвалиною вашого життя, щоб ви були справжніми православними християнами і гідними громадянами нашої країни», – сказав, у своєму слові ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз.

Після Молебню юних вихованців недільної школи було окроплено свяченою водою. Викладачі та учні також зробили спільне фото та скуштували смаколиків за солодким столом.

«Радістю для нас», – називають недільну школу при Свято-Покровському кафедральному храмі її учні – діти та підлітки віком від 5 до 14 років. Навчальний процес побудований так, щоб вихованці здобували як знань про Бога і Його заповіді, так і розвивались творчо. Тут діють різноманітні гуртки, гарною традицією цього духовного навчального закладу є паломництва.

Варто зауважити, що траплялись навіть випадки, коли суто номінальні православні, віддавши дітей до цієї недільної школи, згодом воцерковлялись разом із ними, отож таким чином уся родина ставала по-справжньому православною.

Переглядів: 152

 
 
 
Перейти до панелі інструментів