Гонима громада Свято-Георгіївського храму Луцька відзначила Престольне свято

6 травня, у день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця,  в кафедральному храмі Всіх Святих землі Волинської відбулось соборне, святкове богослужіння.

Літургію очолив настоятель гонимої громади великомученика Георгія – протоієрей Олександр Мазурак. У цей день велика кількість прихожан Свято-Георгіївського храму молилась зі своїм настоятелем, в кафедральному соборі, залишившись вірними Українській Православній Церкві.

Під час богослужіння лунала молитва за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Наприкінці, протоієрей Олександр звернувся до присутніх із проповіддю, в якій наголосив, що будь-які випробування роблять віруючу громаду тільки сильнішою та побажав усім присутнім, звертатись у молитвах до святого великомученика Георгія.

Також, настоятель храму, протоієрей Володимир Яцишин привітав усіх присутніх іменинників з днем небесного покровителя. Завершилось богослужіння співом многоліття.