У недільній школі при храмі Волинської ікони Божої Матері Луцька відбувся майстер-клас із писанкарства

6 та 14 квітня, учням недільної школи при храмі Волинської ікони Божої Матері підготували майстер-клас із писанкарства.

Саме яйце, як пояснюється, служить символом нашого відродження силою Христового Воскресіння – як пташеня народиться з яйця, так і ми відродимось для іншого, вічного життя. А червоний колір пасхального яйця символізує те, що вічне життя прийде до нас через пролиття на хресті пречистої крові Спасителя.

Діти, які навчаються у недільній школі із задоволенням вчились наносити на яйця візерунки за допомогою воску та інших засобів.

Колектив недільної школи при храмі Волинської ікони Божої Матері нагадує, що 20 квітня відбудеться завершальний етап чергового майстер-класу із писанкарства та запрошує усіх охочих прийняти у ньому участь.

Детальну інформацію можна дізнатись на  офіційній сторінці недільної школи у Фейсбук – https://www.facebook.com/SundaySchooll/