У селах Жидичинської ОТГ розповсюджують провокативні листівки про УПЦ та священиків місцевих громад (ФОТО)

На території села Жидичин Ківерцівського району розповсюджують провокативну наклепницьку друковану продукцію, мета котрої, вочевидь – підготувати громади Жидичинської ОТГ до чергових «переходів до ПЦУ». Примірники листівок потрапили до управління Волинської єпархії.

Як повідомив священик Роман Гелета, листівки були розповсюджені у селі ще у середу, 6 лютого. На них разом з типовою антицерковною пропагандою згадують священнослужителів УПЦ кількох населених пунктів округи.

Окрім цього, серед громади УПЦ поширюють неправдиву інформацію, що отець Роман нібито вже погодився перейти до ПЦУ. Йому також стало відомо про те, що він, у разі згоди перейти у підпорядкування керуючого Волинською єпархіїєю УПЦ КП Михаїла Зінкевича, нібито буде настоятелем Свято-Миколаївського храму.

Сам клірик каже, що 9 лютого в Жидичині були, згідно зі статутом, проведені збори релігійної громади. Будь-яких інших заходів він не ініціював і не підтримував.