У Свято-Троїцькому монастирі влаштували триденний табір для людей з інвалідністю

Протягом 15-17 червня 2018 року на території Свято-Троїцького жіночого монастиря села Старосілля Маневицького району відпочивали гості з особливими потребами. Табірний відпочинок для них організували у переддень відкриття першої зміни дитячого єпархіального православного табору «Стежина добра», який запрацював в обителі з 18 червня.

Перед заїздом дітей організатори надали можливість відпочити людям з проблемами здоров’я.

На сторінці православного товариства імені Ніколи Святоші у Facebook за цю допомогу висловили вдячність матушці Софії за гостинність, священнослужителям архімандриту Аліпію (Сапізі) та ієромонаху Іллі (Вишневському) за сприяння в організації табору, волонтерам та супроводжуючим за самовіддану працю.