На Свято-Благовіщенському храмі в Луцьку встановили купол

16 травня 2018 року Свято-Благовіщенська громада УПЦ Луцького міського благочиння відзначила важливу подію в будівництві свого молитовного дому: на храмі, котрий віряни будують у Луцьку, встановили готовий купол.

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, у цей день за успіх будівництва молились священики Луцької міської округи на чолі з благочинним протоієреєм Володимиром Літвенчуком, котрий є настоятелем Свято-Благовіщенської громади. Отець Володимир опублікував фото відео важливого моменту на своїй сторінці в Facebook.

Ця парафія особлива тим, що багато років просила в міської влади ділянку для будівництва, і протягом цього часу молилась у пристосованій для цього кімнаті колишнього шовкового комбінату. Коли бажану землю надали, храм став зростати, з Божою допомогою, з кожним днем.

Віднині встановлений купол увінчує собою труди віруючих, котрі разом з кліриками храму розділили цього дня святкові молитви та радість чергового завершеного етапу будівництва.