У Пасхальну ніч до Луцька прибуде Благодатний Вогонь (АНОНС)

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до Єрусалиму вирушає офіційна делегація Української Православної Церкви, щоб долучитись до всесвітньої молитви Православних Церков про сходження Благодатного Вогню. У Велику Суботу, 7 квітня 2018 року, яка співпадає цьогоріч зі святом Благовіщення, посланці УПЦ на чолі з керуючим справами митрополитом Антонієм (Паканичем) привезуть Благодатний Вогонь до України.

Делегацію зустрічатимуть в аеропорту Бориспіль, де його зможуть отримати представники єпархій УПЦ, котрі й доправлять Вогонь у різні куточки України.

До Луцька Благодатний Вогонь прибуде у Великодню ніч, приблизно о 02:00, де його отримають у кафедральному соборі Всіх Святих Землі Волинської та у Свято-Покровському храмі Луцька.