Православна молодіжка «Лови момент» завітала до ГО «Джерело життя»

Представники молодіжної православної організації «Лови момент»  навідались до ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», щоб привітати їх зі святом, яке наближається, – днем святителя Миколая Мирликійського.

Візит організували за сприяння голови єпархіального відділу у справах молоді ієромонаха Іллі (Вишневського), щоб приділити увагу такій же молоді, якій, втім, доводиться долати значні складнощі зі здоров’ям.

Гості інсценізували історію, котра пов’язана зі святителем Миколаєм, грали в ігри на рухливість та увагу, співали піснеспіви про сутність цього свята. Згідно з традицією нашої Церкви, після свята Введення у храм Пресвятої Богородиці 4 грудня українці можуть колядувати. Тому на закінчення дійства усі разом співали колядку, а посланець від святого Миколая роздав солодощі.

Свято – явище небесне, воно розкриває у людині божественні риси, виявляють справжнє, найкраще в ній. Свято неможливе без виходу за межі власного «я», без руху назустріч іншому. Звідси – традиція збиратися разом, звідси ж – потреба обдаровувати одне одного.