Борисо-Глібська парафія УПЦ села Шклинь зустріла 5-річчя свого храму

24 листопада 2017 року минуло п’ятиліття відтоді, як у селі Шклинь Горохівського благочиння освятили новозбудований Свято-Борисо-Глібський храм місцевої громади УПЦ. Про це повідомляє сайт округи.

Цей ювілей відзначили урочистим Богослужінням, яке очолив благочинний Горохівської округи, настоятель Хрестовоздвиженського храму села Ярівка протоієрей Валерій Пилипчук. Йому співслужили настоятель місцевого храму протоієрей Олександр Фідрін та священики з сусідніх парафій.

Божий храм у селі Шклинь був побудований ще у 1864 році.  На місці старої Борисо-Глібської церкви, у котрій через аварійний стан неможливо було звершувати Богослужіння, парафіяни разом зі своїм настоятелем вирішили побудувати новий храм. Його у 2012 році й освятив митрополит Волинський і Луцький Ніфонт (+2017).

Під час Богослужіння лунала особлива молитва за мир у нашій країні та прохання про благословення для всього нашого народу.