Стало відомо про дату і час прощання з протоієреєм Петром Влодеком

8-9 жовтня 2017 року Волинська єпархія УПЦ прощатиметься зі спочилим священнослужителем та богословом, Почесним ректором Волинської духовної семінарії, Почесним громадянином Волині протоієреєм Петром Влодеком.

Усі, хто бажає востаннє побачити свого духовного наставника, провести його на завершенні земного шляху, матимуть змогу підійти до храму святих рівноапостольних Мефодія і Кирила при Волинській духовній семінарії у неділю, 8 жовтня. На 16:00 заплановане перенесення тіла спочилого священнослужителя з його домівки до приміщення ВДС, де й прощатимуться з вихователем та вчителем його колишні підопічні.

У понеділок, 9 жовтня, о 9:00 у  храмі святих рівноапостольних Мефодія і Кирила Волинської духовної семінарії розпочнеться молитва за упокій безсмертної душі протоієрея Петра Влодека. Тут буде звершена заупокійна Літургія та чин похорону.