Єпископ Нафанаїл освятив новий престол у головному соборі Чарторийського монастиря

Керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив новий престол у чоловічому монастирі села Старий Чорторийськ. Урочисте Богослужіння з нагоди цієї події відбулось в Хресто-Воздвиженській обителі 10 серпня. Владиці Нафанаїлу співслужили намісник монастиря архімандрит Володимир (Гапонюк), ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михайлевський), благочинний Колківської округи протоієрей Петро Бугайчук, благочинний Горохівської округи протоієрей Валерій Пилипчук та інші священики єпархії.

Третій престол у Хресто-Воздвиженському соборі обителі було освячено на честь преподобного Онуфрія Великого. Цей відомий православний святий вважається взірцем чернечого життя, і саме через це по-особливому вшановується тими, хто присвятив своє життя монашеському подвигу.

Під час святкової Літургії владика Нафанаїл нагородив другим наперсним хрестом з прикрасами намісника Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря села Старий Чорторийськ архімандрита Володимира. Крім цього, правом носіння золотого наперсного хреста було віздначено священиків Віталія Іванків (с. Тельчі Маневицького району) та Віктора Жируна (с. Козлиничі Маневицького району).