У Свято-Іллінському храмі УПЦ міста Луцька молились десантники

У день пам’яті святого пророка Іллі, 2 серпня, відзначають своє свято військовослужбовці повітряно-десантних військ. На свято свого небесного покровителя волинські десантники розпочали день з молитви на подвір’ї Свято-Іллінському храмі міста Луцька, настоятель котрого, протоієрей Миколай Гоменюк, колись також був їхнім соратником по службі.

У цей день численна громада храму, що у районі Луцького підшипникового заводу, приймала делегацію військовослужбовців та священнослужителів Волинської єпархії УПЦ, котрі прибули привітати вірян та присутніх на службі Божій десантників з днем вшанування їхнього небесного покровителя. На території храму урочисто підняли прапор повітряно-десантних військ.

Священики УПЦ відслужили молебень за воїнів та згодом – панахиду за їхніх полеглих побратимів. На прикінці заходу, за заслуги перед Волинською єпархією, військові отримали єпархіальні медалі з грамотами за підписом керуючого Волинською єпархією УПЦ владики Нафанаїла.