Прощання з митрополитом Ніфонтом (ІНФОРМАЦІЮ ОНОВЛЕНО)

Волинська єпархія УПЦ повідомляє, що прощання зі спочилим митрополитом Ніфонтом розпочинається відсьогодні, з 12:00.

Попрощатись з владикою, який завершив свій достойний земний шлях, всі охочі зможуть у Свято-Покровському кафедральному храмі міста Луцьк, у котрому й перебуватиме тіло. Протягом всього часу перебування тіла новоспочилого митрополита Ніфонта в Свято-Покровському храмі, читатиметься Євангеліє та відбуватимуться панахиди.

Чин похорону митрополита відбудеться в Свято-Покровському храмі у п`ятницю, 24 березня. Богослужіння розпочнеться о 6:30 ранку згідно богослужбового порядку Великого Посту: Вранішні молитви, Полуношниця, Часи, Зображальні, Літургія Передосвячених Дарів, Чин похорону.

Поховають владику Ніфонта в селі Галина Воля Старовижівського району згідно його заповіту. Чин похорону очолить намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Павел (Лебідь).