Престольне свято Миколаївського храму села Скобелка

uuoJ-QRtOp419 грудня, коли Православна Церква відзначає пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, є днем особливого церковного торжества для православних села Скобелка, що на Горохівщині. Адже на честь цього, особливо шанованого у нашому народі угодника Божого, освячений місцевий храм.

Божественну Літургію в день престольного свята Свято-Миколаївського храму села Скобелка очолив, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Йому співслужив благочинний Горохівської районної округи протоієрей Олександр Пасічник, настоятель парафії протоієрей Василь Нетреба та сонм священнослужителів.

Після Літургії відбувся традиційний Хресний хід.

Речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук переказав отцю-настоятелю і парафіянам вітання і благословення від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, зокрема подякував протоієрею Василю Нетребі за довголітнє служіння на ниві Христовій.

Варто зауважити, що Свято-Миколаївська парафія у Скобелі є показовою, тут діє недільна школа, за богослужіннями співають, окрім звичайного, дитячий і молодіжний хори.

Переглядів: 97

 
 

Вконтакті

Facebook

YouTube

 
Перейти до панелі інструментів